אישור משרד החינוך על תכניות דאנס דמי כחלק מפרויקט גפ״ן

תכנית מספר 18647 – ״דאנס דמי״

דאנס דמי גאה לבשר על אישור תכניות הלימוד שהגישה למשרד החינוך כחלק מתכנית גפ״ן – מערכת דיגיטלית התומכת בגמישות פדגוגית וניהולית

מעכשיו, כל בית ספר במדינת ישראל יכול להנות מתכניות הלימוד והריקוד החווייתיות של דאנס דמי, ולהפעיל קורסי מחול ותנועה ברמה הגבוהה ביותר כחלק מפרויקט גפ״ן של משרד החינוך לשנה הבאה.

תוכנית “גפ”ן” מרחיבה את סמכויות מנהלי בתי הספר היסודיים ולחטיבות הביניים, ומאפשרת להם לבחור במקצועות שעליהם ברצונם לשים דגש, להוציא מקצועות הליבה. שר החינוך יואב גלנט: “יישמרו האיזונים הנדרשים בין מורשת וערכים, לבין קידמה ומדע”

השקת פרויקט גפ״ן:

שר החינוך יואב גלנט ומנכ”ל המשרד עמית אדרי, הציגו את הפעימה הראשונה של תוכנית “גפ”ן” המאפשרת יותר גמישות פדגוגית וניהולית למנהלי בתי הספר היסודיים ולחטיבות הביניים לשנת הלימודים הבאה, תשפ”ג. “תפקיד מנהל בית הספר הוא המרכזי ביותר במערך ההוראה ואני חושב שיש לנו צורך להעניק להם יותר משאבים וסמכויות, האחריות ממילא נמצאת אצלם. בלי המנהלים לא היינו צולחים את השנה הזו עד כה כי האתגרים היו גדולים”, אמר שר החינוך. 

במסגרת התוכנית משרד החינוך חילק את כל מקצועות הלימוד לאשכולות, כך שלימוד מקצועות היסוד יתבצע מדי שבוע, במשך כל השנה ובכל שכבות הגיל – וביתר מהמקצועות תתאפשר גמישות של 30%, כלומר: המנהל יוכל להוריד שעות ממקצועות מסוים ולתגבר מקצוע אחר, בתנאי שלפחות 70% מהחומר יילמד. בשורה התחתונה, לכל מנהל בית ספר יסודי ובחטיבה יהיו כעשר שעות שבועיות, אותן הוא יוכל להקדיש למקצועות לפי העדפתו. 

תכנית ״תכנות באמצעות משחק״ של סייבר סקול, הכוללת קורסים כגון: תכנות באמצעות סקראצ׳, תכנון בלוקים באמצעות מיינקראפט, תכנות קוד באמצעות מיינקראפט, סייבר גיימינג ועוד. 

התכנית ניתנת להזמנה על ידי כל בית ספר ומוסד חינוכי בישראל. בתי ספר יסודיים, חט״ב ותיכונים. תכניות הלימוד מתאימות לכל הכיתות וכל הגילאים.

סילבוסים כלולים:

להלן לינק לסילבוס המורחב של הקורס ״ילדודאנס״

להלן לינק לקטלוג המורחב של קורסי ״היפ-הופ״

צילום האישור הרישמי שקיבלנו עבור ״תכניות דאנס דמי״:

אישור משרד החינוך לתכניות דאנס דמי

לכבוד דאנס דמי

שלום רב,

הנדון: מכרז 13/3.2022 להקמת מאגר ספקי תוכניות ומענים עבור מערכת החינוך.

ועדת המכרזים של משרד החינוך, בישיבתה בתאריך 16/05/2022, דנה בהמלצות צוות הבדיקה שבדק את המענה שהגשת, שמספרו במאגר 18647, בשם דאנס דמי, בתת הסל פעילויות העשרה ותרבות, והחליטה לאשר את הכללתו במאגר התוכניות והמענים.
תוקף האישור הינו עבור שנה”ל תשפ”ג, 01/09/2022-31/08/2023

המחירים לתוכניות ולמענים שאושרו, הם בהתאם למחירי הגג במכרז ולמחירון שהוזן על ידכם במערכת הגפ”ן. 

בברכה,
ועדת המכרזים
משרד החינוך

מוזמנים ליצור קשר עם צוות דאנס דמי לתיאום פגישת תכנון פדגוגית לשנה הבאה:

מוקד דאנס דמי: 073-3393465

דוא״ל: [email protected]

תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *