מבחן טכני ואודישן למדריך סייבר יישומי

שלום לך מועמד\ת יקר\ה,

ברוכ\ה הבא\ה לאודישן הדרכה בסייבר סקול!

בעמוד זה ניתן למצוא הנחיות לתהליך האודישן, והסבר על השלבים השונים שיש לעבור עד לתחילת ההדרכה בפועל. יש לעקוב אחר ההנחיות במדויק.

אם לא מילאתם את הטופס – זה הזמן, לפני שאתם מתחילים את תהליך האודישן

שלב 1: פתרון מבחן אישיותי וטכני

יש לעבור על החומר וללחוץ “לסמן כהושלם” על השיעורים הראשונים בקורס (“אודות סייבר סקול”, “חומר כללי וסילבוסים”). לאחר מכן, יש לפתור את השאלון האישיותי שמופיע בסוף הקורס.

לאחר פתרון המבחן האישיותי, יהיה ניתן למצוא מבחנים טכניים למדריך\ה, בהתאם לסוג ההדרכה אליו מתראיינים: קורס סייבר (ילדים\נוער), או קורס האקינג. השאלות במבחן הן שאלות אמריקאיות, ומטרתן לבדוק את הרקע הטכני והידע המקצועי בתחום ההדרכה הרלוונטי.

יש להיכנס לשיעור “מבחן טכני וחומרים לאודישן” וללחוץ על “התחל מבחן”. ניתן להשתמש בכל חומר עזר. בסיום יש ללחוץ “סיים מבחן”. לאחר הצגת התוצאות, במידה והמבחן הושלם בציון של 80 ומעלה, יופיע כפתור “הדפס את התעודה שלך” – לחצו עליו ושמרו את התעודה במחשב.

שלב 2: הכנה לאודישן הדרכה

אם המבחן הושלם בציון של 80 ומעלה, יש לחזור אחורה לעמוד המבחן ושם יופיעו חומרים להכנת שיעור לדוגמא: מערכי שיעור, מצגות וחומרי עזר.

יש לבחור שיעור אחד מתוך השיעורים, ולהתכונן אליו כמו שמתכוננים לשיעור רגיל. באודישן תיבחן\י על צורת העברת המצגת וכישורי ההדרכה. יש להתכונן למצגת במלואה, למרות שבמעמד האודישן תידרש\י להעביר רק חלק ממנה.

שלב 3: קביעת ראיון אישי\אודישן הדרכה

את מועד הראיון יש לקבוע בטלפון או בלינק שיופיעו בעמוד החומרים (לאחר השלמת המבחן).

יש להקפיד להגיע בזמן לראיון. במידה והראיון הינו בפורמט וירטואלי, יש להתחבר לפגישת הZoom לפחות כ-5 דק’ לפני שעת ההתחלה שנקבעה.

במהלך הפגישה יתקיים ראיון אישי, אודישן הדרכה על החומר שהוכן מראש, ועוד מספר שלבים המיועדים לבדוק את יכולות ההדרכה שלך.

לאחר תום הראיון, תישלח תשובה באמצעות מייל, או בשיחת טלפון מצוות התפעול שלנו.

שימו לב! הגישה לתוכן קורס האודישן מוגבלת ל-14 ימים. לאחר מכן, המידע יימחק.

בהצלחה!

אודות המדריך

סייבר סקול

16 קורסים

+35 משתתפים
לא רשום לקורס
This course is currently closed

קורס Includes

  • 5 שיעורים
  • 4 מבחנים