הפקת פורים במתחם התחנה הראשונה

מיינסטרים | טכנו

האירוע קורה בעוד...

הפקת הפורים הכי מטורפת בירושלים!

אחרי הרבה מחשבה ורצון עז להרים הפקה איכותית לציבור ירושלים והסביבה הגיע הרגע!

פורים, היום הכי שמח בשנה!
זו לא הולכת להיות מסיבה רגילה , או נורמטיבית . אתם תרגישו כבר בכניסה את האנרגיות של כולם באירוע שהולך להשאיר זכרון להרבה מאוד זמן .

יום אחד בשנה , במקום אחד שהולך לרכז כל כך הרבה חברים ואנשים שונים וטובים במסיבה שתסכם הכי טוב את פורים בירושלים לשנת 2023.

 

עכשיו לחלק החשוב … כדי לייצר את המסיבה הכי טובה בעיר וכדי להוציא אותכם מהשגרה של מסיבות הטכנו בלבד , או מסיבות המיינסטרים בלבד

הושקעה מחשבה בבחירת הדיגיים בשביל לפתוח את המסיבה עם מיינסטרים ושירים שכולנו אוהבים לשיר ברחבה עם דיג’יי ויינר הירושלמי ובאמצע הערב שהגיע לשיאו , נעבור לאפטר טכנו עם הצ’יף שיגרום לכם להשאר עד השעות הקטנות של הלילה!

סופרים את השניות עד הטירוף!!!

מתחם התחנה

מרחב תרבותי בלב העיר ירושלים

מתחם התחנה הראשונה נמצא במקום קסום בלב ליבה של ירושלים, בין העיר העתיקה לחדשה, היכן ששכנה פעם תחנת הרכבת הישנה של ירושלים והראשונה בארץ-ישראל, ונשארה עזובה למשך 20 שנה.

כיום התחנה התעוררה לחיים ומציגה מפגש מרתק בין אוכל לתרבות, בין פנאי לספורט, מקום להורים ולילדים, לצעירים ומבוגרים. עם המסעדות הטובות בירושלים, אירועי תרבות ואמנות, פעילויות פנאי וספורט, התחנה שוקקת חיים ושומרת על האווירה והערכים המיוחדים של המבנה ההיסטורי.
אנחנו מזמינים אתכם לבקר בתחנה הראשונה וליהנות מהשילוב הייחודי והמרתק של המפגש בין אוכל לתרבות בירושלים.

המסיבות שלנו

Portrait of couple during cool party on background of golden lights. Guy and girl chat and cute smi

הפקת פורים

דאנס דמי

דאנס דמי מפעילה ליין מסיבות לטיניות ומיינסטרים, הכוללים שיעורי סלסה ובצ’אטה, מסיבת ריקודים, בר אלכוהול מפנק ובעיקר מקום של כיף ואהבה. 

© 2023 כל הזכויות שמורות לדאנס דמי בע״מ

הורידו את אפליקציית סייבר סקול עכשיו !